Știri / Anunțuri

Școala de vară de studii religioase

Centrul de Studii Patristice și Literatura Creștină Antică al Universității Babeș-Bolyai organizează Școala de vară în perioada 3-7 iulie 2023.

Informații detaliate sunt prezentate pe următorul link:

Mai mult »

Susținerea publică teza de doctorat

În data de 27 februarie 2024 ora 11.00 va avea loc susținerea publică a tezei de doctorat a doctorandului Kerekes József la sediul Facultății de Teologie Reformată și Muzică, sala 313.
Detalii

În data de 7 iulie 2023 ora 12.30 va avea loc susținerea publică a tezei de doctorat a doctorandului Száva Péter la sediul Facultății de Teologie Romano-Catolică,

Mai mult »

Ne-am abonat la baza de date Arcanum

Dragi colegi,

Ați primit acces la baza de date Arcanum prin PCuri, laptopuri conectate la rețea UBB, respectiv toți colegii/studenții pot accesa baza de date și în afara clădirilor dacă se înregistrează cu adresa lor instituțională de @ubbcluj.ro. Printre clădiri se regăsește și CREIC (Institutul Star).